01.07.2014

Będzie się grało ze „Śniadaniową Klasą”

W dniach 3-6 lipca na fanów piłki siatkowej czeka duża dawka sportowych emocji. W Cieszynie rozegrany zostanie kolejny turniej cyklu „Plaża Open 2014”. Zawodników ponownie  będą wspierać Zakłady Tłuszczowe „Bielmar” Sp. z o.o., organizator programu edukacyjnego „Śniadaniowa Klasa”  – partner projektu.

Cieszyn jest drugim z sześciu miast, w którym podczas wakacji odbędą się eliminacje Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Finałowy turniej zostanie rozegrany pod koniec lipca w Pile. W zawodach mogą uczestniczyć profesjonaliści, którzy dokonają rejestracji przez system beach.pzps.pl.  Organizatorzy  nie zapomnieli jednak o amatorach plażówki. Dla dzieci i młodzieży do lat 18 przewidziano specjalne rozgrywki sportowe w ramach projektu „Młoda Plaża Open”, a także warsztaty piłki siatkowej, pod nazwą „Grzegorz Fijałek Camp”. Pierwsze zajęcia z czołowym polskim siatkarzem plażowym odbędą się w Cieszynie w czwartek (3 lipca) w godzinach 16:00-18:00 oraz w niedzielę, 6 lipca w godzinach 9:00-11:00.Watch Full Movie Online Streaming Online and Download

Kolejne turnieje odbędą się w Rybniku (10-13 lipca), Łodzi (17-20 lipca), Nowym Dworze Mazowieckim (24-27  lipca) i Pile (31 lipca- 3 sierpnia).

Więcej informacji o projekcie na stronie www.plazaopen.pl oraz na FB: www.facebook.com/PlazaOpen.


Wróć