O firmie

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jednym z największych producentów tłuszczów roślinnych w Polsce. Poza znanymi na rynku detalicznym produktami takimi jak Palma, Śniadaniowa, czy olej Beskidzki, w swojej ofercie posiadamy również produkty dla sektora HoReCa oraz zakładów piekarniczych i cukierniczych. Status eksperta zawdzięczamy prawie 70-letniej tradycji produkcji, opartej o najwyższą jakość surowców, kontrolowany proces produkcji i politykę zrównoważonego rozwoju.  Nasza firma jest jednym z niewielu producentów, który posiada w 100% polski kapitał. To silna spółka pracownicza, której profesjonalny i zaangażowany zespół stanowi główną siłę napędową dla rozwoju firmy. Energię, środki i potencjał wykorzystujemy aby przede wszystkim realizować misję Spółki:


Jesteśmy nowoczesną polską firmą spożywczą, podążającą za zmianami trendów żywieniowych i zdrowotnych. Dostarczamy klientom indywidualnym i biznesowym w Polsce i za granicą szeroką gamę produktów bazujących na tłuszczach roślinnych.

Historia firmy
Jak produkujemy


Czym się wyróżniamy?

Sprawdzone źródła pochodzenia nasion (wolne od GMO,) najwyższe standardy produkcji, certyfikowany partnerzy i dostawcy, unikalne metody, bez użycia konserwantów – to jedne z naszych największych atutów.


W kategorii olejów i tłuszczów posiadamy certyfikat BRC Global Standard For Food w zakresie produkcji margaryn i tłuszczów roślinnych. Posiadanie certyfikatu BRC gwarantuje wysoką pewność bezpieczeństwa oraz jakości produkowanej żywności.


Stosowanie się do międzynarodowych standardów w zakresie bezpieczeństwa żywności i żywienia korzystnie wpływa na jakość świadczonych przez naszą firmę usług.


Łącząc wiedzę pracowników, jakość pozyskiwanych surowców oraz wysokie standardy produkcyjne i przyjęty model biznesowy, firma Bielmar zapewnia sobie miejsce wśród liderów rynku tłuszczów roślinnych, a nasze produkty zyskują uznanie konsumentów.

Więcej informacji