29.04.2014

Nowość - marynaty na bazie oleju rzepakowego

Zaproś na grilla swoich bliskich i podaj danie, którego smak i kruchość zaskoczy wszystkich. Spółka Bielmar, ekspert w produkcji oleju rzepakowego, wprowadza na rynek nowe, jednoporcjowe saszetki Marynaty na bazie oleju rzepakowego. Możesz przygotować mięso lub inne produkty w czterech smakach: łagodnym, ostrym, tradycyjnym i orientalnym.
Kompozycje optymalnie dobranych warzyw, ziół i przypraw, dla których bazą jest olej rzepakowy wysokiej jakości i dodatek soli, pozwolą nadać smak i aromat porcji 70 dag przeznaczonej do grillowania, pieczenia w piekarniku lub smażenia. Marynaty są bez konserwantów i glutaminianu sodu.

Zawartość saszetki wystarczy rozprowadzić na porcji ulubionego mięsa lub innej potrawy, odstawić na kilka godzin i następnie upiec na ruszcie, w piekarniku lub na patelni. Na opakowaniach zamieszczono inspirujące przepisy. Soczyste szaszłyki, orientalne żeberka, pikantne pałeczki z kurczaka a nawet… szynkę po królewsku przyprawisz bez trudu!
Nowe Marynaty na bazie oleju rzepakowego Spółki Bielmar są dostępne w sprzedaży na terenie całej Polski od końca kwietnia.
Zapraszamy i życzymy smacznego!


Wróć