01.06.2017

Śniadaniowa Klasyczna i Palma laureatem nagrody „Złoty Paragon- Nagroda Kupców Polskich”

25 maja 2017 roku, w warszawskim Teatrze Kamienica, już po raz siódmy odbyło się uroczyste wręczenie prestiżowych nagród „Złoty Paragon- Nagroda Kupców Polskich”, w plebiscycie na najlepiej sprzedające się produkty rynku FMCG. Laureatów wyłoniono w 62 kategoriach produktowych.

 

Zakłady Tłuszczowe „Bielmar” odebrały w tym roku aż dwie nagrody. W kategorii „Masła, margaryny, mixy” pierwsze miejsce oraz statuetkę „Złoty Paragon” i tytuł Lidera Sprzedaży otrzymała Margaryna Śniadaniowa Klasyczna 500 g. Z kolei w kategorii „Bakalie, półprodukty i produkty do pieczenia ciast, desery instant” równie zaszczytne drugie miejsce otrzymała Palma 250 g.

„Złoty Paragon- Nagroda Kupców Polskich” jest jednym z najważniejszych corocznych wydarzeń polskiej branży FMCG. To wyróżnienie przyznawane przez właścicieli i kierowników sklepów spożywczo-przemysłowych z całej Polski. Organizatorem wydarzenia jest ogólnopolskie pismo branżowe Hurt & Detal. Konkurs przebiegał pod nadzorem Instytutu Badawczego KANTAR TNS.


Wróć