25.03.2015

Spółka Bielmar sponsorem kampanii „Jem Drugie Śniadanie”

Miło nam poinformować, że nasza Spółka aktywnie wspiera kampanię informacyjno-edukacyjną Jem Drugie Śniadanie, której celem jest wyrobienie w Polakach, a zwłaszcza w dzieciach i młodzieży, dobrego nawyku jedzenia drugiego śniadania.
Akcja ruszyła 19 marca i potrwa do listopada 2015 roku. Ambasadorami kampanii są znane osoby: Anna Wyszkoni, Andrzej Krzywy, Dorota Chotecka, Dominika Gwit i Marek Kaliszuk. Gwiazdy przyznają, że drugie śniadanie to dla nich ważny posiłek – zabierają je do teatru, na próby, koncerty, a także pilnują, by ich dzieci regularnie je spożywały.

Od początku kwietnia do końca listopada na łamach magazynów, dzienników, w internecie, telewizji oraz w przestrzeni miejskiej ambasadorowie kampanii będą przekonywać Polaków do zdrowego i mądrego odżywiania.

Dodatkowo, sponsor kampanii Jem Drugie Śniadanie wspiera akcję Pajacyk, dzięki czemu około 15 tysięcy posiłków zostanie przekazane niedożywionym dzieciom w Polsce.

Firma przygotowuje również specjalną grafikę opakowań Śniadaniowej Klasycznej i Śniadaniowej z Masłem z logotypami kampanii JDŚ i akcji Pajacyk, które pojawią się na półkach sklepowych od kwietnia.

Więcej informacji o akcji na stronie www.jemdrugiesniadanie.pl


Wróć