30.05.2014

Z.T. Bielmar partnerem „Plaża Open 2014”

Już dzisiaj, 29 maja w Kętach rusza piąta edycja cyklu turniejów siatkowych – „Plaża Open 2014”. Impreza pod patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej na stałe wpisała się w przestrzeń miejską polskich miast. Organizator programu edukacyjnego „Śniadaniowa Klasa” – Zakłady Tłuszczowe „Bielmar” Sp. z o.o., po raz kolejny wspiera siatkarzy w zakresie edukacji o zdrowym odżywianiu.

Projekt „Plaża Open 2014” to cykl turniejów w siatkówce plażowej rozgrywanych w przestrzeni miejskiej, m.in. na Rynku w Cieszynie, w Manufakturze w Łodzi, czy na terenach rekreacyjnych OSiR w Kętach. W zawodach mogą uczestniczyć zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Dla dzieci i młodzieży do lat 18 przewidziano specjalne rozgrywki sportowe, a także warsztaty piłki siatkowej, gry i zabawy w ramach projektu „Młoda Plaża Open”.

Zakłady Tłuszczowe „Bielmar” Sp z o.o. już od kilku lat przypominają Polakom o prawidłowych nawykach żywieniowych. Wspólnie tworzymy „Śniadaniową Klasę”, czyli grupę świadomych konsumentów, którzy wiedzą jak smacznie i zdrowo się odżywiać.

– Naszym głównym zadaniem jest podkreślenie istotnej roli śniadania w codziennym życiu, ponieważ to właśnie ten posiłek dostarcza energii na cały dzień – mówi Aleksander Szałajko, specjalista ds. komunikacji ZT Bielmar Sp. z o.o. W trakcie tegorocznych turniejów „Plaża Open 2014” w Kętach i Cieszynie przygotowaliśmy dla uczestników i widzów informacje na temat akcji „Śniadaniowa Klasa” promującej zasady racjonalnego żywienia oraz drobne upominki.

Cykl turniejów rozpocznie się  29 maja-1 czerwca w Kętach. Następnie mecze odbędą się w Cieszynie (3-6 lipca), Rybniku (10-13 lipca), Łodzi (17-20 lipca), Nowym Dworze Mazowieckim (24-27  lipca) i Pile (31 lipca- 3 sierpnia).
Aby wziąć udział w zmaganiach, należy zapisać się na listę uczestników na stronie www.plazaopen.pl/zgloszenia/.

Więcej informacji na stronie www.plazaopen.pl.


Wróć